O mnie

Anna Podsiadło-Bręklewicz

Mam na imię Anna i chętnie Ci pomogę!

Jestem logopedą, neurologopedą klinicznym, specjalistą wczesnej interwencji logopedycznej, Terapeutą Ręki I i II st., Terapeutą Elastycznego Terapeutycznego Tapingu w logopedii/neurologopedii, Certyfikowanym Instruktorem Masażu Shantala dla dzieci i dorosłych, oligofrenopedagogiem, filologiem polskim.

Swoje umiejętności zdobywałam w krakowskich gabinetach logopedycznych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz szkołach i przedszkolach. Prowadziłam zajęcia logopedyczne z dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwojowymi m.in.: autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Ringa, zespołem Downa, afazją, dysleksją rozwojową, alalią, oligofazją, wadami wymowy i innymi. Swoją wiedzę staram się stale poszerzać, biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Bardzo ważna jest dla mnie terapia dzieci z różnymi dysfunkcjami, terapia która pomaga im funkcjonować w jakże istotnej sferze – mowie. Chciałabym również, żeby wizyty u logopedy nie były postrzegane jako coś ostatecznego. Profilaktyka i poszerzanie świadomości innych ludzi jest dla mnie również niezwykle istotne.

Artykuły mojego autorstwa:
Skontaktuj się ze mną!

Zapraszam do kontaktu.

+48 794 059 079

Koszyk